Namu pārvaldnieks Jūrmalā, Rīgā un Pierīgā

Nekustamā īpašuma pārvaldīšana & apsaimniekošana

Mēs zinām kā pareizi un kvalitatīvi pārvaldīt nekustamos īpašumus. Property Manager Jurmala ir nekustamā īpašuma pārvaldes uzņēmums, kas ēkas, industriālas un rūpnieciskas teritorijas, un citus nekustamā īpašuma objektus.

Savā ikdienas darbā, uzņēmums izmanto mūsdienīgas tehnoloģijas un visizdevīgākos risinājumus ikvienam klientam, ir izveidota datu nodošanas sistēma internetā, visi dati tiek apstrādāti izmantojot licencētas programmnodrošinājuma produktus.

Tehniskā remontbāze nodrošina pilna servisa apkalpošanu jebkura lieluma daudzdzīvokļu namiem, papildus nodrošinot iedzīvotājiem iespējas saņemt kvalitatīvus kosmētiskā remonta, santehnikas, apkures un citus pakalpojumus.


 

Mūsu pakalpojumi

-          Ēku un privātmāju pārvaldīšana;

-          industriālo un rūpniecisko objektu pārvaldīšana;

-          mežu un lauksaimniecisko teritoriju pārvaldīšana;

-          īpašnieku sapulču organizēšana, vadīšana, māju anketēšana;

-          tīrīšanas un uzkopšanas pakalpojumi;

-          energo audits un ES finansējuma piesaiste ēku siltināšanai, renovēšana;

-          apsaimniekošanas grāmatvedība un juridiskais nodrošinājums;

-          ēku nodošana ekspluatācijā.

 

PĀRVALDĪŠANAS (APSAIMNIEKOŠANAS) GRĀMATVEDĪBA

Viens no svarīgākajiem jautājumiem, kas jāatrisina uzsākot pārvaldīšanu, ir kvalitatīvas pārvaldīšanas grāmatvedības nodrošināšana, atbilstoši LR likumdošanai.

Mēs nodrošinām pārvaldīšanas grāmatvedības apkalpošanu un nepieciešamās konsultācijas nodokļu jautājumos.

Veicam biedrību, dzīvokļu īpašnieku kooperatīvu, individuālo, mazo un vidējo uzņēmumu grāmatvedības apkalpošanu, kas ietver grāmatvedības vešanu, elektroenerģijas, ūdens, siltuma patēriņa aprēķināšanu, atskaišu un pārskatu sastādīšanu un iesniegšanu VID un citām valsts iestādēm.

Uzticot grāmatvedības apkalpošanu mums, Jūs ietaupīsiet līdzekļus, kas nepieciešami grāmatveža algošanai, atbilstošas darba vietas iekārtošanai un uzturēšanai, tehniskā aprīkojuma un inventāra iegādei. Pieredze darbā ar daudziem uzņēmumiem, mums ļauj piedāvāt šos pakalpojumus, par cenām, kas ir konkurētspējīgas un piemērotas Jūsu iespējām. Palīdzēsim izvēlēties Jūsu uzņēmumam piemērotu grāmatvedības datorprogrammu (UVIS, APVĀRSNIS, COMUS, SBE HANSAWORLD, ZALKTIS, TILDE u.c.), kā arī sniegsim nepieciešamās konsultācijas par to izmantošanu un iegādi.


Dzīvokļu un māju pārvaldīšana apsaimniekošana

Dzīvokļu un māju pārvaldīšana un apsaimniekošana Jūrmalā, Rīgā un Pierīgā:

- tehnisko komunikāciju uzturēšana un kontrole uzraudzība (ūdens apgāde, kanalizācija, apkure, ventilācija, videonovērošana, datori un interneta tīkli, elektrības tīkli (arī vājstrāvu) un citas specifiskas sistēmas (saldējamās iiekārtas, lifti, pirtis, baseini utt.)

- avārijas dienests 24/7

- uzkopšana un ķīmiskā tīrītava

- atkritumu izvešana un deratizācija

- dārzniecība Jūrmalā

- apsardze un IP - TV - interneta pakalpojumi


Nekustamā īpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana uz līguma pamata Jūrmalā

Uz rakstiska līguma pamata, veicam nekustamā īpašuma pārvaldīšanu un apsaimniekošanu Jūrmalā.

Namu pārvaldnieks Jūrmalā